1. Anasayfa
  2. Genel

Diyetisyenler İçin SEO ve Dijital Pazarlama Hizmeti

Diyetisyenler İçin SEO ve Dijital Pazarlama Hizmeti

Diyetisyenlik uygulamanız veya web siteniz için daha fazla müşteri arıyor ve olasılıkları mı araştırıyorsunuz? O halde diyetisyenler için online pazarlama ve seo hizmetlerimize göz atmayı unutmayın. Arama motoru optimizasyonu ve hedef kitlenize yönelik dönüşümü yüksek dijital reklamcılık gibi doğrudan çevrimiçi pazarlamaya başlamak için fazlasıyla fırsat var. 7inci.com, her bütçeye uygun en iyi sonuçları elde etmek için birçok özelleştirilebilir ve esnek seo paketleri sunuyor.

Geleneksel pazarlama çok geniş bir insan grubuna yöneliktir ve alıcının kim olduğu hiçbir zaman bilinmez. Örneğin, TV kanal tanıtımları ya da gazete reklamları gibi. Bu çoğunlukla marka bilinirliği için iyidir ve müşteri de kazandırabilir. Dijital Pazarlama ise duygusal yeme nedeniyle fazla kilolarından kurtulmak için diyetisyen arayan veya hamilelikten sonra kilo vermek ve özellikle sağlıklı beslenmek isteyen kişiler gibi belirli bir hedef gruba yöneliktir. Belirli hastalıkları, rahatsızlıkları veya alerjileri olan kişiler de ödüllendirici bir hedef grubudur çünkü seo ve dijital pazarlamada her zaman yanıt verebileceğiniz belirli filtreler vardır.

  • Hukuk büroları için Avukat SEO başlıklı blog yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Diyetisyen Web Siteleri İçin SEO

  1. Bir diyetisyen olarak bir müşteri size ne kadar gelir sağlıyor? Tüm masraflar düşüldükten sonra yaklaşık ne kadar gelir elde ediyorsunuz?
  2. Bu müşteriyi size kazandırmak için ne kadar ödemeye razı olursunuz ve müşterinin ne sıklıkla geri gelme olasılığı var?
  3. Bir müşteri size ne sıklıkla birini tavsiye ediyor ve referans oluyor?

Yukarıdaki soruların yanıtlarıyla, diyetisyenler için online pazarlamaya ne kadar para harcayabileceğinize dair iyi bir tahminde bulunabilirsiniz. Bu mümkün değil mi ya da yaptığınız hesaplamalardan emin değil misiniz? O zaman bizimle iletişime geçin, böylece diyetisyenler için online pazarlama bütçenizle ilgili olasılıkları düşünebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir